ARCHIWUM FESTYN DZIEŃ MATKI ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012 AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA PÓŁKOLONIE 2011 SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW NIE ZADYMIAJ OTOCZENIA! NIE ZADYMIAJ MNIE! Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2019/2020 Rok szkolny 2020/2021 Rok szkolny 2021/2022

FESTYN

Dnia 7 czerwca mieszkańcy Wilkowic mieli okazję bawić się wraz z dziećmi na szkolnym festynie z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy zadbali o to, by każdy znalazł jakieś atrakcyjne zajęcie dla siebie i swojej rodziny.

Festyn rozpoczął się od konkurencji sportowych na wesoło. Rywalizowały ze sobą poszczególne klasy oraz rodzice z dziećmi. Na każdego uczestnika czekał słodki upominek. Największe emocje wzbudziło przeciąganie liny tradycyjnie już rozgrywane nauczycielami i przedstawicielami Rady Rodziców. Mimo tego, że drużyna pedagogów była pierwszy raz wsparta przez silnego mężczyznę, to po raz kolejny przegrała z mamami uczniów wilkowickiej szkoły. Ogromną widownie zgromadziły też mecze rozgrywane między dziećmi i rodzicami. I w tym przypadku rodzice okazali się bezkonkurencyjni. Mamy pokonały córki w grze w „dwa ognie”, a tatusiowie zwyciężyli w meczu piłki nożnej. Na osłodę każde dziecko dostało słodkie prezenty.

Cały czas uczestnicy festynu mieli możliwość zakupienia losów oraz zabawy z dziećmi na trampolinie i dmuchanym zamku, czy przejażdżki bryczką. O godzinie 19.00, ku uciesze maluchów, z samolotu zostało zrzucone 30 kg cukierków, po czym wszystkich zaproszono do wspólnej zabawy tanecznej trwającej do późnych godzin nocnych.
           Festyn szkolny odbył się dzięki hojności mieszkańców Wilkowic oraz sponsorów, którym składamy serdeczne podziękowania. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy spędzili miłe popołudnie i będą się bawić z nami również za rok!
                                                                     Patrycja Urbańczak

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!